Odpowiedzialny biznes, ekologia, startup – webinar

Kiedy:
5 Sierpień 2020@18:00 – 19:00
2020-08-05T18:00:00+02:00
2020-08-05T19:00:00+02:00

 

Początki w startupie mogą być trudne, ale może przed wpadkami da się zabezpieczyć dobrym biznesplanem? Czy trend ekologiczny w biznesie to chwilowa moda, czy szansa na lepszą przyszłość? Odpowiedzialny biznes – jak połączyć zarabianie z pomaganiem? Pandemia koronawirusa niewątpliwie wpłynęła na startupową rzeczywistość – jak dostosować się do nagłej zmiany i wejść w model sprzedaży e-commerce?

O tym wszystkim Marta Wujek z Mam Startup będzie rozmawiać z Martyną Zastawną z WoshWosh, propagatorką idei zero waste i odpowiedzialności społecznej w biznesie.

Webinar jest bezpłatny, obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego:
https://bit.ly/2NYVtgO

W czasie spotkania każdy uczestnik może zadawać pytania!

Gość
Martyna Zastawna – propagatorka idei zero waste i odpowiedzialności społecznej w biznesie, wykładowczyni społecznej odpowiedzialności biznesu oraz mentorka skupiająca się na zagadnieniu odpowiedzialnej mody. Ratuje ginące rzemiosło i pomaga chronić przed likwidacją zagrożone zakłady rzemieślnicze. Udowadnia, że od podstaw można zbudować unikatowy biznes oraz że nie tylko korporacje z wielkimi budżetami mogą działać społecznie. Miłośniczka filozofii, sztuki i estetyki. Założycielka WoshWosh – pierwszej na świecie firmy zajmującej się czyszczeniem, odnową, naprawą i customizacją obuwia. Działa zarówno w sektorze BTC (poprzez sieć pick up pointów na terenie całej Polski, a także online) oraz BTB – czyszcząc i dezynfekując obuwie robocze. Współpracuje z takimi firmami, jak: Ikea, Skanska, Mostostal czy eobuwie. Autorka wielu akcji społecznych.

Prowadząca
Marta Wujek – dziennikarka serwisu Mam Startup.pl
Ukończyła dziennikarstwo i nowe media w Collegium Civitas oraz Polską Szkołę Reportażu.

Termin i miejsce:
5 sierpnia 2020 r., godz. 18.00–19.00
online

Więcej informacji:
https://bit.ly/2DfHCQZ

Do zobaczenia online! 😊