Freelancer Meetup Poznań #02

Kiedy:
10 Kwiecień 2019@18:00 – 21:00
2019-04-10T18:00:00+02:00
2019-04-10T21:00:00+02:00
Gdzie:
Za Bramką 1
61-842 Poznań
Polska
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:

Freelancerzy codziennie zmagają się z charakterystycznymi dla ich rodzaju pracy wyzwaniami. Rozwiązanie wielu problemów wymaga specjalistycznej wiedzy, którą nabywa się razem z doświadczeniem. Szczególnie na początku drogi wiele pytań może pozostawać bez odpowiedzi. Zebraliśmy więc w jedno miejsce najczęściej zadawane pytania i wyzwania, z jakimi zmagają się Freelancerzy, aby odpowiedzieć na ich potrzeby. Zaprosiliśmy prelegentów, którzy chętnie podzielą się wiedzą i pomogą sprostać wymaganiom rynku i klientów

Na co można liczyć podczas wydarzenia Freelancer MeetUp Poznań?
Freelancer MeetUp Poznań to nie tylko edukacja i odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadbaliśmy o to, aby każdy uczestnik miał możliwość zawarcia kontaktów, które mogą zaprocentować w przyszłości. Będąc Freelancerem można szukać osób, które w dany sposób uzupełnią nasze umiejętności i być może umożliwią poszerzenie obszaru działalności. Podczas wydarzenia możemy liczyć także na ogromną dawkę inspiracji i rozwoju.

Dla kogo zostało stworzone wydarzenie?
Wydarzenie powstało w szczególności dla osób, które pracują w charakterze Freelancera i chciałyby wykonywać swoje obowiązki jeszcze efektywniej. Wszyscy, którzy szukają odpowiedzi na pytania związane z aspektami działania „na swoim” znajdą coś dla siebie!

Podczas wydarzenia możesz liczyć na dwie ciekawie zaprezentowane prelekcje, które podamy wkrótce!

Zapisy na:
https://freelancermeetuppoznan2.evenea.pl