Co możesz zrobić dla swojego biznesu w sieci? – szkolenie z Akademią Widoczni

Kiedy:
6 Czerwiec 2019@17:30 – 19:00
2019-06-06T17:30:00+02:00
2019-06-06T19:00:00+02:00
Gdzie:
ul. Za Bramką 1
61-842 Poznań
Polska
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Co możesz zrobić dla swojego biznesu w sieci? - szkolenie z Akademią Widoczni @ ul. Za Bramką 1 | Poznań | wielkopolskie | Polska
#akademiaWidoczni zaprasza na kolejne bezpłatne warsztaty w Plus Jeden Poznań! Tym razem przedstawimy niezawodne sposoby na monitoring konkurencji w sieci. Szkolenie podzielone jest na trzy części:

1⃣ Część: Wykorzystaj potencjał największej sieci biznesowej w internecie! LinkedIn stawia przed Tobą nieograniczone możliwości! Podpowiemy jak za pomocą tego medium budować wizerunek eksperta, promować swoją firmę, rozszerzać sieć kontaktów i monitorować konkurencję. Szkolenie poprowadzi Adrianna Nowak.

2⃣ Część: Jak wykorzystać analizę konkurencji w marketingu internetowym?” Masz już Google Analytics i Google Search Console w małym paluszku? Czas na więcej! Na szkoleniu dowiesz się, dlaczego warto korzystać ze specjalistycznych narzędzi marketingowych. Poznasz szybkie sposoby na analizę konkurencji i przykłady zastosowania jej w codziennej pracy. Przykłady będą dotyczyć takich narzędzi jak: Senuto, SEMSTORM, Surfer SEO i Ahrefs. Taką wiedzę doceni Twój obecny…lub przyszły szef. A jeśli prowadzisz własną firmę, otworzą się przed Tobą nowe pokłady cennej wiedzy o konkurencji. Szkolenie poprowadzi Anna Zalewska.

3⃣ Część: Zainwestuj w działania, dzięki którym Twoja firma będzie widoczna w Google. Opowiemy o tym, jak krok po kroku wygląda proces pozycjonowania, kiedy możesz spodziewać się pierwszych efektów, na co zwrócić uwagę przy współpracy z agencją SEO oraz jakim biznesom jest szczególnie dedykowane to rozwiązanie. Szkolenie poprowadzi Wojciech Leder.

Szkolenie potrwa 1,5 h.
Wstęp darmowy ale obowiązuje rejestracja poprzez system evenea: https://szkoleniedlafirmwidoczni.evenea.pl/