6# Turkusowy Meetup

Kiedy:
16 Kwiecień 2019@18:00 – 21:00
2019-04-16T18:00:00+02:00
2019-04-16T21:00:00+02:00
Gdzie:
ul. Wyspiańskiego 26
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Turkusowy Poznań

Już dzisiaj zachęcamy Was do zarezerwowania kwietniowego wieczoru i spędzenia czasu w gronie sympatyków (i sceptyków) turkusu!

Coraz częściej mówi się o … wadach turkusowych organizacji. Powstają niezliczone mity na temat ich efektywności, skuteczności, ograniczeń dotyczących wielkości czy profilu firmy 🤫🤭

Gdzie leży prawda? Jakie są zalety wdrożenia Turkusu w organizacji? Jakie wyzwania za sobą niesie? Czy Turkus w małej firmie jest inny niż ten w dużym przedsiębiorstwie?

Szukając odpowiedzi 🕵‍♂ na te, i inne pytania, zaprosiliśmy na spotkanie przedstawicieli dwóch, z pozoru różnych, firm: 10-osobowej firmy szkoleniowej i 100-osobowego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Bez wątpienia – to będzie interesujące spotkanie! 🤩

 

Swoją wiedzą oraz doświadczeniem podzielą się wieloletni praktycy i propagatorzy Turkusu, którzy już kilka lat temu podjęli wyzwanie aby przeorganizować swoją firmę!

❌ Marek Śliboda, Marco Gliwice

Założyciel i współwłaściciel Marco sp. z o.o. Wieloletni teoretyk i praktyk organizacji oraz zarządzania. Wizjoner i propagator społecznej odpowiedzialności biznesu. Wyjątkowy szacunek do ludzi, ciągłe doskonalenie i pomoc lokalnej społeczności to fundamenty, na których oparł swoje życie i współtworzoną przez siebie firmę. Inspirując ludzi uczy długofalowej odpowiedzialności i zachęca do proaktywnej postawy.

Dokonania Marka Ślibody oraz styl w jakim zarządzana jest jego organizacja, spotkały się z uznaniem zarówno lokalnej społeczności, jak i ogólnopolskich instytucji zajmujących się tematyką zarządzania.

❌ Wojciech Busiel, Halibut Grupa Szkoleniowa

Współwłaściciel Grupy Szkoleniowej Halibut, trener i coach umiejętności interpersonalnych i szefowskich; myśliciel i filozof studiujący ludzką naturę w powiązaniu ze sprawami codziennymi, zawodowymi i duchowymi.

Jako właściciel od ponad dziesięciu lat analizuje różne modele biznesowe i kultury zarządzania, aby z sukcesem prowadzić jedną z bardziej rozpoznawalnych poznańskich firm szkoleniowych. Od kilkunastu miesięcy porzucił funkcje szefowskie, aby zapoczątkować „turkusową przemianę Halibuta”.

Podczas spotkania otwieramy się na dyskusję, liczne pytania i otwarte rozmowy bo Turkusowy Meetup to przede wszystkim przestrzeń do odkrywania różnych odcieni Turkusu.