?

Regulamin korzystania z Przestrzeni Pracy Wspólnej +jeden w czasie stanu epidemii

 1. Przestrzeń pracy wspólnej +jeden jest czynna w dni robocze w godzinach 8.30 – 16.00.
 2. Jednocześnie w przestrzeni przebywać może 11 osób.
 3. Osoby przebywające w pomieszczeniu są zobowiązane do zakrywania nosa i ust za pomocą maseczki lub przyłbicy oraz dezynfekcji rąk.
 4. Należy korzystać tylko z zaznaczonych miejsc.
 5. W kontaktach z personelem oraz innymi użytkownikami należy zachować bezpieczną odległość min. 1,5 m.
 6. Każda osoba korzystająca z przestrzeni jest zobowiązana do pozostawienia swoich danych osobowych (imię i nazwisko, numer telefonu) w celu ewentualnej identyfikacji osób mogących mieć kontakt z osobą potencjalnie zakażoną.
 7. Do odwołania obowiązuje zakaz korzystania z budki telefonicznej oraz pomieszczenia kuchennego.
 8. Do odwołania obowiązuje zakaz spożywania na terenie przestrzeni posiłków.
 9. Podczas kaszlu i kichania należy zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką, którą należy jak najszybciej wyrzucić do kosza .
 10. Osoba z widocznymi oznakami choroby (uporczywy kaszel, trudności w oddychaniu, ogólne złe samopoczucie) nie zostanie wpuszczona na teren przestrzeni.
 11. Obsługa przestrzeni może wprowadzić procedurę  pomiaru  temperatury  ciała  każdej  osoby  wchodzącej do pomieszczenia. Odmowa  poddania się badaniu temperatury ciała lub stwierdzenie podwyższonej temperatury ciała spowoduje odmowę wpuszczenia danej osoby na teren przestrzeni.
 12. Nieprzestrzeganie zasad Regulaminu oraz ogólnie przyjętych zasad współżycia społecznego skutkować będzie anulowaniem rejestracji użytkownika oraz uniemożliwi korzystanie z obiektu w przyszłości.

Bezpłatna Przestrzeń Pracy Wspólnej +jeden

Odwiedź Plus Jeden!

Ho ho ho! 🎅Dziś chyba nie można przywitać się inaczej. 🤭 Nie można też zapomnieć o prezentach! 🎁Dla Plus Jeden początek gudnia to czas wyjątkowy, nie tylko ze względu na mikołajki i panującą już świąteczną atmosferę, ale przede wszystkim dlatego......że jesteśmy z Wami już DWA LATA!🎉Przez te dwa lata Plus Jeden stało się miejscem spotkań wielu wyjątkowych użytkowników i niepowtarzalnych eventów. Dziękujemy całej plusjedynkowej społeczności i wszystkim naszym Partnerom, że jesteście z nami 💙A, jeszcze prezent!🤭Przed Wami misja, charakter i działalność Plus Jeden w krótkim filmie 🎞Zapraszamy! 😍

Gepostet von Plus Jeden Poznań am Donnerstag, 6. Dezember 2018

Zostań członkiem społeczności +jeden!Bezpłatna przestrzeń pracy wspólnej +jeden to miejsce pracy, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz spotkań przedsiębiorców i pomysłodawców.

W miejskiej przestrzeni coworkingowej czekają na Ciebie 24 miejsca pracy, budka telefoniczna, biblioteczka z biznesowymi inspiracjami, przestronny taras do pracy przy sprzyjającej pogodzie oraz niepowtarzalna atmosfera, którą zapewnia Zespół Plus Jeden.

Korzystanie z przestrzeni coworkingowej jest bezpłatne, jednak objęte koniecznością rejestracji.
Rejestracja odbywa się poprzez formularz rejestracyjny, dostępny na stronie.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń - +61 646 3357/58, napisz - plusjeden@um.poznan.pl

Co możemy zaoferować?

Networking

24 miejsca

Darmowe WiFi

Biblioteczka

Kuchnia

Kawa

Budka telefoniczna

Biurkownia - biurka na wynajem

Pracujesz zdalnie, jesteś freelancerem lub nie chcesz więcej pracować w domu i szukasz miejsca w centrum Poznania z dostępem 24/7?

Idealne miejsce dla Ciebie to BIURKOWNIA, komercyjna część projektu Plus Jeden Poznań prowadzona przez Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy.
Proponujemy wynajem jedno z 10 biurek w nowoczesnym i w pełni wyposażonym budynku. Do Twojej dyspozycji oddajemy: 
- indywidualne biurko  kontener zamykany na klucz 
- skrytkę na dokumenty
- szybkie łącze WiFi
- dostęp do powierzchni
- parking i bezpłatny parking dla rowerów

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystkie informacje zdobędziesz u Zarządcy Budynku:
 monika.poplawska-gajda@pl.knightfrank.com 605-110-532; 61 646-33-51

 

REGULAMIN PRZESTRZENI PRACY WSPÓLNEJ +JEDEN