Powrót na stronę główną „#LinkedinOnboarding” – bezpłatny warsztat online

Od momentu przejęcia LinkedIn przez Microsoft znacząco zmienił się charakter serwisu. Nie jest to już tylko miejsce dla osób szukających pracy i pracodawców, ale platforma do networkingu, edukacji, biznesu i budowy marki osobistej. Każdego dnia coraz więcej osób zakłada konto, zaczyna publikować i konsumować regularnie treści. Jednocześnie rośnie rola social media w procesach zakupowych firm B2B.

To zjawisko zachodzi również w Polsce, gdzie pojawiają się influencerzy, którzy swoją pozycję zawdzięczają wyłącznie regularnym działaniom na Linkedin, np. w takich dziedzinach jak RODO. Linkedin ma wiele możliwości wspierających działania sprzedawców b2b na różnych etapach procesu pozyskiwania klientów. Od prospectingu i kwalifikacji do followup-ów oraz upsellingu.

Warsztat będzie składał się z czterech części:

Moduł 1 – KIERUNEK – Rola Linkedina w obecnym otoczeniu biznesowym. Podstawy najefektywniejszych działań z przykładami

Moduł 2 –WIARYGODNOŚĆ – Budowa autorytetu i skuteczny profil

Moduł 3 – SPRZEDAŻ – Sprzedaż, budowa i podtrzymywanie relacji na Linkedin. Sposoby na growth hacking.

Moduł 4 – CONTENT – Jak tworzyć treści, gdy nie mamy na to czasu? Co warto udostępniać?

Podczas warsztatu najwięcej czasu poświęcimy na moduł drugi. Przeanalizujemy również obecne działania i ich efektywność.

Szkolenie jest dwudniowe. Dzień pierwszy: 18.11.2020, dzień drugi: 3.12.2020. Godzina: 16.00 – 18.00.

Zapisy: plusjeden@um.poznan.pl

Link umożliwiający wzięcie udziału w szkoleniu zostanie przesłany przed szkoleniem.

Liczba miejsc jest ograniczona! O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie finansowane jest ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Osoba prowadząca – Tomasz Maciejewski.

Tomasz Maciejewski – od 7 lat zajmuje się marketingiem internetowym. Pierwotnie był to środek do celu, którym były praca zdalna i możliwość spędzania kilku miesięcy w roku np. w Tajlandii. Od kilku lat promuje możliwości pracy zdalnej m.in. organizując jedyną w Polsce konferencję dla cyfrowych nomadów „Tam gdzie chcę”, a także w swoim podkaście i na kanale YouTube. Z czasem skoncentrował się na LinkedIn, pomagając wielu firmom w pozyskaniu klientów biznesowych w Polsce i za granicą. Szkolił m.in. w UPC Polska i Ptak Warsaw Expo.