Powrót na stronę główną Sztuczna inteligencja dla małych i dużych – dane współczesnym dobrem naturalnym. Szkolenie online

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym warsztacie zorganizowanym we współpracy z IBM Polska. Odbędzie się on 7 października 2020 r. o godz. 17.30 – 19.30.

Coraz powszechniejsze jest budowanie rozwiązań z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Ze względu na oczekiwania związane z przetwarzaniem dużej ilości danych, jak i szybkości wytwarzania rozwiązań, zastosowanie AI staje się koniecznością. Podczas warsztatów przedstawimy praktyczne zastosowanie technologii AI w wielu branżach, omówimy wykorzystane technologie i uzyskanych korzyści z nimi związane. Opowiemy o wyzwaniach i dylematach, jakie stoją przy wdrażaniu tego typu systemów. Pokażemy także kierunki w jakich rozwija się technologia i projekty nad jakimi pracuje się w zaciszach laboratoriów. Zaprezentowane zostanie także szybkie budowanie chatbot’a z wykorzystaniem serwisu Watson Assistant pokazujące wiele aspektów projektów ze sztuczną inteligencją w jednym miejscu.

Prowadzący: Piotr Beńke – Chief Technology Officer for IBM Poland & Baltics,
MBA, Executive Architect

Zapisy: plusjeden@um.poznan.pl

Szkolenie odbędzie się przy pomocy aplikacji Cisco Webex. Link pozwalający dołączyć do sesji zostanie Państwu przesłany dzień przed szkoleniem.