Powrót na stronę główną INTEGRACJA Z KLOCKAMI LEGO SUMO z GO4Robot

Masz dosyć schematycznych pomysłów na integrację? Szukasz czegoś nowego dla zespołu?

Zapraszamy do skorzystania z INTEGRACJI Z KLOCKAMI LEGO SUMO

Latające klocki w powietrzu? Emocje sięgające zenitu?

To muszą być Walki Sumo ROBOTÓW!

SCENARIUSZ
Do dyspozycji mamy 90 minut. W tym czasie przejdziemy przez 3 etapy:

1. ZBUDUJ!
Uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły 3-4 osobowe. Trener przedstawi cel do osiągnięcia. Do dyspozycji będą mieli laptopa i zestaw klocków MINDSTORMS EV3. Na początek zgodnie z instrukcją LEGO®, będą krok po kroku budować robota. Gdy pierwsza drużyna będzie kończyła zadanie, trener zarządzi zmianę w grupach. Polepszy to efekt integracji, ponieważ zespoły będą pracowały w zmienionych teamach. Następnie uczestnicy będą używać własnej kreatywności, aby ich robot był jak najlepszym zawodnikiem. Tutaj sprawdzimy myślenie "Design Thinking", czyli szybkie testowanie rozwiązania i jak najszybsze poprawki w prototypie.

2. ZAPROGRAMUJ!
Do programowania robotów używamy bardzo prostej aplikacji stworzonej przez LEGO®. Wszystko opiera się na programowaniu za pomocą kolorowych bloczków. Trzeba je jedynie ułożyć w odpowiedniej kolejności. Uczestnicy wspólnie z trenerem będą tworzyć algorytm Wojownika. Każdy zespół będzie miał dowolność ustawienia parametrów dla swojego robota.

3. ZAPAMIĘTAJ!
Roboty są gotowe do ostatecznego starcia! Wszystkie zostaną umieszczone na naszej Arenie i w ustalonym momencie ruszą do starcia. Uczestnicy dopingują, a Wojownicy rozpadają się na części. Przeprowadzimy minimum 3 walki w trybie „deadmatch”, czyli każdy na każdego. Takie pojedynki są jeszcze bardziej emocjonujące.

SPRZĘT :
6x laptop
6x LEGO Mindstorms EV3
1x Arena

CENA - Ustalana indywidualnie w zależności od liczby uczestników i czasu integracji

KONTAKT:
W celu rezerwacji integracji i wyceny prosimy o kontakt:
* telefon: 783-467-892
* mail: jarek@g4r.pl GO4Robot