Powrót na stronę główną BOOST YOUR START-UP with PFPK!

Dla produktu „Pożyczka na start”

Poznański Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. jest instytucją otoczenia biznesu, założoną przez Urząd Miasta Poznania, we współpracy z PKO Bankiem Polskim SA oraz Bankiem Gospodarstwa Krajowego.

Celem i misją Funduszu nie jest działanie dla zysku, lecz wspieranie przedsiębiorców w ich relacjach z instytucjami finansowymi.
Najtrudniej jest pozyskać finansowanie na początkowym etapie działalności gospodarczej, dlatego w naszych działaniach skupiamy się na pomocy przedsiębiorcom na starcie ich działalności.

Współpracujemy z wieloma bankami, i przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm, które ubiegających się o środki finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a w szczególności na rozwój nowo założonej działalności.
Jeżeli rozpoczynasz właśnie działalność lub o tym poważnie myślisz, mamy propozycję naszego wsparcia:

  1. Przygotowanie dokumentacji kredytowej (wypełnienie wniosku kredytowego wraz z załącznikami do wniosku oraz przygotowanie biznesplanu na wzorze bankowym) w cenie 350 zł netto.
  2. W przypadku skorzystania z oferty przedstawionej w pkt. 1, przy ubieganiu się o poręczenie za kredyt do którego PFPK przygotował dokumentację, przedsiębiorcy przysługuje prawo do 20% rabatu od standardowej ceny poręczenia.
  3. Udzielamy także poręczeń zapłaty wadium dla przedsiębiorstw, które planują złożenie oferty w przetargu, realizowanym w oparciu o Prawo Zamówień Publicznych.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń, zapytaj, umów się na spotkanie. Pierwsze spotkanie jest zawsze bezpłatne!

W kwestiach związanych z przygotowaniem dokumentacji do pożyczki na start informacją służy Państwu:

Przemysław Kowalski – Ekspert ds. Klientów Kluczowych
tel: 61 855 64 82; +48 881 637 304
e-mail: przemyslaw.kowalski@pfpk.pl