Powrót na stronę główną Cykl warsztatów „Od pomysłu do startupu”

 

+jeden zaprasza do wzięcia udziału w cyklu warsztatów “Od pomysłu do startupu”!

Na studiach najczęściej poznajemy tylko teoretyczną wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, jednak nie wystarczającą do samodzielnego i efektywnego prowadzenia własnego biznesu.

Jesteś jeszcze w  trakcie studiów, ale już masz pomysł na  własną działalność i szukasz odpowiedzi jak zweryfikować startupowy potencjał? Jak prowadzić skuteczny marketing online w startupie? Jakie techniki sprzedaży stosować, by ten pomysł w końcu sprzedać?

Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź podczas bezpłatnego cyklu szkoleń “OD POMYSŁU DO STARTUPU”, realizowanego przez Zespół +jeden w ramach projektu Startup Poznań.

Celem warsztatów “Od pomysłu do startupu” jest pokazanie sposobów na stworzenie modelu biznesowego, który będzie dochodowy, powtarzalny i skalowalny, przy jednoczesnym poznaniu najskuteczniejszych technik e-marketingu i sprzedaży. Wykorzystaj informacje zdobyte podczas warsztatów oraz doświadczenie trenerów i zbuduj przedsiębiorstwo o światowym obszarze działania.

Do uczestnictwa w cyklu w szczególności zapraszamy rosyjskojęzycznych, ukraińskojęzycznych i polskojęzycznych studentów i absolwentów uczelni wyższych, posiadających określony pomysł biznesowy, pragnących go zweryfikować i chcących poznać narzędzia e-marketingu i sprzedaży.

 

Warsztaty w ramach cyklu:

„Lean Startup – jak szybko zweryfikować pomysł biznesowy”

8.11.2018 17:00 -21:00

12.11.2018 17:00-21:00

 

“E-marketing w startupie”

15.11.2018 08:00-16:00

 

“Techniki sprzedaży w startupie”

26.11.2018 10:00 – 18:00

 

Osoby zainteresowane udziałem w cyklu warsztatów proszone są o wypełnienie >>formularza zgłoszeniowego<< oraz przesłanie go na adres: plusjeden@um.poznan.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona! O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Uwaga!

Wysłanie niniejszego formularza zgłoszeniowego wiąże się z deklaracją uczestnictwa we wszystkich trzech szkoleniach w cyklu „Od pomysłu do startupu”.

 

Miejsce:

Przestrzeń Pracy Wspólnej +jeden

Za Bramką 1

61-842 Poznań

 

Szkolenie finansowane jest ze środków budżetowych Miasta Poznania.